27 November, 2015
Shenja

Lajme

Tre liderët e partive opozitare, Lëvizjes Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, si dhe Nisma për Kosovën, kanë mbajtur takimin e fundit para manifestimit...

nuran-reklama

Sport

Mbretërit kanë filluar të mendojnë që gjatë verës të ofrojnë në skuadrën e tyre, Alexis...

Jose Mourinho ka thënë se skuadra e tij nuk do të ketë kurrfarë përparësie ndaj...

Tifozët shqiptarë që kanë planifikuar të shikojnë nga afër ndeshjet e Kombëtares në Evropianin e...