7 October, 2015

Lajme

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiq do të takohen më 13 tetor në Bruksel. Kështu i kanë thënë Gazetës...

Sport

Vetëm një ditë para ndeshja Shqipëri- Serbi, personi që morri përsipër ngritjen e dronit në...

Lokaliteti Garnizon në Kumanovë nuk do të gumëzhinë nga sportdashësit e futbollit sikur herave tjera...

Duke qenë pjesëtar i grupit të tifozëve “Shvercerat” nga Shkupi, Molos Parthini, ka qenë i...

Opinione

Islam Krasniqi

Ylber Vokshi

DAUT Shasivari