26 November, 2015
Mot me vranësira
Mot me vranësira
Shenja

Lajme

Dënim me burg prej 3 muajve deri 1 vit për punëdhënësin, në rast se, gjatë pagesës së rrogës minimale, kërkon nga punëtori t’ia kthejë...

Sport

‘Goal” ka publikuar formacionin më të mirë të javës nga Liga e Kampionëve. Cristiano Ronaldo, Luis...

Pas përfundimit të ndeshjeve këtë të martë dhe mërkurë në Champions League, janë nëntë skuadra...

Manchester United është ndalur në barazim pa gola nga PSV në Old Trafford. Pas këtij...