7 October, 2015

Lajme

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së Talat Xhaferi dhe deputeti Krsto Mukoski i VMRO-DPMNE-së sonte kanë nënshkruar tërheqjen e propozim-ligjit për ndalesë për posedim,...

Sport

video

Edhe pse moti me shi, Loriku dhe Jetoni nga Shkupi u nisën sot me biçikleta...

I njohur si Ballist Morina, i cili u arrestua sot nga Policia në Tiranë për...

Dhjetëra tifozë shqiptarë të kombëtares janë grumbulluar përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës dhe kërkojnë...

Opinione

Branislav SINADINOVSKI

Qenan ALIU

Islam Krasniqi