29 November, 2015
Shenja

Lajme

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami me një delagacion të Lëvizjes sonte ka marr pjesë në Manifestimin e organizuar nga presidenti i Shqipërisë, Bujar...

nuran-reklama

Sport

Një ndeshje dramatike është zhvilluar sonte në Dusseldorf ndërmjet ish-kampionit Wladimir Klitschkos dhe britanikut Tyson...

M’Baye Niang e ka shënuar golin e dytë personal dhe të tretin të Milanit ndaj...

M’Baye Niang ka shënuar në minutën e 38 nga penalltia ndaj Sampdorias, për rezultatin 2...