Afrona shfaqet atraktive nga pushimet (Foto)

Showbiz | Publikuar më 17.07.2017 në ora 13:46

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të.

Lexo po ashtu:

Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj.

Afrona vazhdon me punën e saj si modele. /Telegrafi/

???

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 17, 2017 at 3:12am PDT

? #welovezebra

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 5, 2017 at 7:43am PDT