Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Kronikë e zezë | Publikuar më 12.08.2017 në ora 18:01

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në një fshat të Komunës së Prishtinës.

Telegrafi mëson se aksidenti ka ndodhur në fshatin Trudë, në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Nga fotot e siguruara shihet trafiku i bllokuar dhe një veturë që ka dalë nga rruga.

Në aksident ka të lënduar, por jo viktima me fatalitet. /Telegrafi/