Aksident trafiku në Shkup, rrokullisen dy makina (FOTO)

Kryesore | Publikuar më 20.02.2018 në ora 22:09

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të hotel “Aleksander Palace”.

Sipas të dëshmitarëve okular dy makinat e aksidentuara janë përplasur dhe më pas janë rrokullisur ku si pasojë janë lënduar pasagjerët.

Mësohet se përveç dëmeve materiale nuk ka viktima.

aksidenti_1519156493-6022048aksident3_1519157238-8974915