Bleona shfaqet nudo (Foto +16)

Showbiz | Publikuar më 17.07.2017 në ora 12:46

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, nuk e ka problem të dalë nudo sa herë ia do qejfi.

Dhe më pas realizon fotografi, përmes së cilave e dëshmon se gëzon forma të përkryera trupore.

Lexo po ashtu:

Bleona e cila është 38 vjeçare, nuk po e lë aspak moshën t’i triumfojë pamjes së saj të freskët dhe këtë mund ta shohim në secilin imazh që ajo publikon në rrjetet sociale.

Në imazhin e parafundit që publikoi, të realizuar 13-të vjet më parë, ajo duket identike si sot dhe nuk ka luajtur fare as me peshë e as me ndonjë rrudhë në fytyrë. Duket sikur ka gjetur eliksirin e rinisë. /Prive/Telegrafi/