Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)

Showbiz | Publikuar më 21.04.2017 në ora 11:46

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar.

E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka klip, madje, nuk dihet nëse më vonë do t’i realizohet dhe videoja.