Dy tetovarë theren me thikë

Kronikë e zezë | Publikuar më 20.03.2017 në ora 13:52

Dy banorë të Tetovës me lëndime janë dërguar në spital tridhjetë minuta pas mesnata, ka bërë të ditur policia.

Në Qendrën Klinike të Tetovës me lëndime janë dërguar I.K i cili është ther me thikë në pjesën e fytit dhe shpinës, ndërsa më pas i njëjti është transferuar në Qendrën Klinike në Shkup. Po ashtu me thikë është ther edhe I.K por ai në pjesën e dorës.

Pas bisedës së realizuar ata kanë pohuar se lëndimet i kanë marrë nga M.M nga Tetova i cili së bashku me vëllaun e tij R.M janë ndalur në Stacionin Policor në Tetovë.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit. /SHENJA/