Fjolla Morina shfaq në masë të madhe gjoksin (Foto)

Showbiz | Publikuar më 12.01.2018 në ora 23:00

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina shfaqet gjithnjë atraktive në rrjetet sociale dhe paraqitjet e saj.

Ajo nuk kursehet asnjëherë kur është fjala te format trupore, të cilat i ka të lakmueshme nga çdo femër.

Së fundmi, ajo ka sjell në InstaStory disa imazhe mjaft ‘të nxehta’ në InstaStory, ku shfaqet mjaft provokuese, teksa vë në pah gjoksin e saj.

Lexo po ashtu:

Me dukjen e saj prej biondeje dhe gjoksin atraktiv, ajo arriti që të bëjë për vete shumë prej fansave të saj.

Morina ka qenë mjaft aktive gjatë vitit që shkoi, gjera janarin e 2018-s duket se e ka nisur me jo produktivitet sa i përket prurjeve të reja. /Telegrafi/