Kristin Prengaj kalon të gjitha limitet këtë herë

Showbiz | Publikuar më 24.11.2016 në ora 17:49

auto_kristin_prengaj_kryesore1480004259

Kjo bukuroshe ka dëshmuar gjithnjë, se është një nga modelet më seksi dhe më joshëse të momentit.

Por në setin e fundit fotografik, Kristin ka kaluar çdo parashikim, duke provokuar nga shtrati…

E veshur vetëm me të brendshme, ajo ka treguar edhe njëherë format shpërthyese.

kristin_prengaj_sexy51480004262

The post Kristin Prengaj kalon të gjitha limitet këtë herë appeared first on GazetaBlic.