LeBron James në përkrahje të French Montanas para duetit me Era Istrefin (Video)

Showbiz | Publikuar më 17.07.2017 në ora 14:16

Basketbollisti më i mirë në botë, LeBron James, ka përkrahur publikisht reperin French Montana.

Montana është reperi më i mirë i momentit dhe lansimi i albumit të tij “Jungle Rules” u prit mirë nga të gjithë adhuruesit.

Lexo po ashtu:

Tash është LeBron James ai që ka publikisht ka përkrahur French Montanan, një muaj para publikimit të duetit të Era Istrefit me superyllin e hip hopit.

French Montana këtë vit realizoi po ashtu projektin “Unforgettable” që është bërë hit botëror. /Telegrafi/