Rama nis ditën me prezantimin e Shqipërisë turistike në mediat skandinave (Video)

Shqipëri | Publikuar më 13.01.2018 në ora 09:00

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur ditën me publikimin e një prezantimi të bukur të Shqipërisë turistike në mediat skandinave.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në mediat skandinave, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama, në postimin e tij në Facebook.

Përndryshe, Rama po vazhdon me promovimin e turizmit në Shqipëri, turizëm ky që kishte ngritje gjatë vitit 2017./Telegrafi/