​Ariana Grande lanson albumin

​Ariana Grande lanson albumin
19:40 | 23 Dhjetor 2019

Ariana Grande i emocionoi fansat kur ajo lansoi një album’ live’ të befasishëm nga turneu i saj botëror Sweetener.

Autorja e hitit ‘7 Rings’ për herë të parë u përlot në fillim të këtij muaji, kur ajo bëri një postim në Twitter: “Ishte ulur në makinën time të parkuar në shi duke aprovuar përzierjet për projektin live të gjithë jam. Kaq shumë momente speciale atje. ”

“Më pëlqen të dëgjoj zërat tuaj të vegjël në sfond. Mikrofoni im mori kaq shumë gjëra qesharake të vogla. Nuk mund të pres që t’i të dëgjosh”, shtoi këngëtarja 26-vjeçare pak para lansimit të “Love u”.

Albumi me 32 këngë live gjithashtu përmban paraqitje edhe të këngëtarëve të tjerë si Nicki Minaj, Big Sean, dhe Childish Gambino.

Ndërkohë, menaxherja e Ariana, Scooter Braun kohët e fundit raportoi se ajo është duke “jetuar në studio”, ndërsa po punon për vazhdimin e albumit të saj të njohur ‘Thank U, Next’, transmeton Lajmi.net

TAGS