1 muaj pas lindjes, Linda Halimi në studio me vajzën për këngën e re

1 muaj pas lindjes, Linda Halimi në studio me vajzën për këngën e re

Kanë kaluar një muaj që kur këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Amerikë, Linda Halimi në mars u bë nënë për herë të parë e një vajze, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, Linda ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj, Instagram kur shihet në studio bashkë me vajzën.

“U ktheva në punë… dhe Kaimana duhet të dëgjojë këngën e para??”, ka shkruar Linda.

Përndryshe, Linda tash e një kohë jeton në Amerikë me bashkëshortin e saj, reperin e njohur, Big D. /Lajmi.net/

TAGS