`12 orë në spital´, Dafina tregon prapaskenat e këngës `Vuj Vuj Vuj´

`12 orë në spital´, Dafina tregon prapaskenat e këngës `Vuj Vuj Vuj´

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të preferuar për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Zeqiri ka bërë për vete publikun e gjerë, me hitet e vazhdueshme, një prej tyre është dhe kënga e fundit `Vuj Vuj Vuj´, këngë kjo e cila mori mijëra klikime ne You Tube.

Së fundmi, përmes një postimi në `Instagram´,këngëtarja ka treguar se realizimi I projektit të fundit muzikor ka qënë I vështirë, pas ishin bërë vetëm 12 orë që kishte dalë nga spitali dhe ka xhiruar 10 orë pa problem.

“12 orë pas daljes nga spitali, sërish një performancë e fortë. 10 orë xhirime pa asnjë problem. Fuqia e femrës”, shkruan këngëtarja.

TAGS