2Ton publikon bashkëpunimin e radhës

2Ton publikon bashkëpunimin e radhës
15:40 | 31 Tetor 2019

Foto: Instagram

2Ton e ka publikuar këngën e tij më të re.

2Ton e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor i cili është bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ai kësaj here i ka bashkuar idetë me këngëtaren Tika dhe kënga titullohet “TT”.

Për tekstin e këtij projekti janë kujdesur të dy bashkë, ndërsa me videoklip të cilin e kanë punuar deri në detaje u morën XL Films./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS