2Ton publikon këngën “TMV”

2Ton publikon këngën “TMV”

2Ton, ashtu siç e kishe paralajmëruar, publikoi këngën e re.

2Ton sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “TMV”, këngë kjo të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vetë këgëtari, ndërsa beatin e bëri Genc Avdyli.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri nga 2Ton, të cilin e solli pas duetit “Ciao” me Don Phenom. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS