A bërtet kur bën dashuri? “Talenti im, të ha burra”: Rudina Dembacaj përgjigjet edhe për jetën intime

A bërtet kur bën dashuri? “Talenti im, të ha burra”: Rudina Dembacaj përgjigjet edhe për jetën intime

Rudina Dembacaj është përgjigjur këtë pasdite pyetjeve në Instagram. Si gjithnjë aktorja nuk i ka shpëtuar edhe pyetjeve nga jeta private. E ashtu si ka ndodhur edhe herë të tjera, Rudina është përgjigjur pa komplekse. Një nga pyetjet më pikante ka qenë nga fansi i cili ishte kurioz nëse bërtiste teksa bënte dashuri. Me nota humori, ajo i është përgjigjur ”Nuk më ke dëgjuar? Çudi”.

92004403_1076999879328908_3786229025379188736_n

Më tej moderatorja është pyetur se cili ishte talenti i saj sekret dhe përgjigja e dhënë prej saj ishte “Ha burra”. Ndër përgjigjet e dhëna, Rudina nuk ka ngurruar të postojë edhe foto apo video nga e përditshmja e saj me partnerin, ish-deputetin, Mark Frroku.

TAGS