“A do të mbetem në Juventus?” Allegri e zbulon vendimin final

“A do të mbetem në Juventus?” Allegri e zbulon vendimin final

Massimiliano Allegri ka insistuar se dëshiron ta respektojë pjesën e mbetur të kontratës me skuadrën kampione nga Serie A.

Massimiliano Allegri nuk planifikon të largohet nga Juventus.

Trajneri i “Bianconerëve” ka insistuar se dëshiron ta respektojë pjesën e mbetur të kontratës me skuadrën kampione nga Serie A.

“A do të mbetem në Juventus? Kam edhe një vit kontratë dhe sigurisht se do të mbetem”, u shpreh Allegri për “Rai 1”, transmeton lajmi.net.

Allegri do të hyjë në vitin e fundit të kontratës por ka zgjuar dyshime rreth largimit nga Juventus pas eliminimit nga Ajax në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. /Lajmi.net/

TAGS