A do t’i rikthehet muzikës Aida Baraku? – tregon Armendi

A do t’i rikthehet muzikës Aida Baraku? – tregon Armendi
Tash esht Koha

Pas një kohe shumë të gjatë larg skenës muzikore, Armend Rexhepagiqi është rikthyer.

Këngëtari i shumë hiteve të pavdekshme, qëndron prapa albumit të Tunës me titull “Fortuna” bashkë me gruan e tij Aidën, si dhe prapa projektit të fundit të Elvana Gjatës.

I ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova, Armendi tregoi nëse Aida e ka ndërmend t’i rikthehet muzikës.

“Jo, ajo është operuar nga ndjenja e prezencës publike. Mendoj që është shumë e përmbushur me këtë si shprehet, përmes teksteve”.

Ndërkaq, Armendi tha se i ka munguar muzika gjithë këto kohë.

Tash esht Koha
TAGS