A është ky postim i Keisit një dedikim për Stresin?

A është ky postim i Keisit një dedikim për Stresin?
23:33 | 22 Shtator 2019

Kanë kaluar javë pas ndarjes së tyre por emrat e dyshes lakohen ende në mediat rozë.

Keisi dhe Stresi në momentin kur u mendua se po shkojnë drejt martesës, i dhanë fund lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Edhe pse kaluan javë nga ndarja e tyre artistët vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e mediave rozë me veprimet e tyre.

Gjatë ditës së sotme Keisi ka publikuar një fotografi në Instastory nga një serial turk ku shkruante ‘Ti njollose dashurinë tonë’ a është ky një dedikim për ish të dashurin? /Lajmi.net/

TAGS