A është ndarë nga bashkëshorti? Violeta Kukaj zbulon të vërtetën

A është ndarë nga bashkëshorti? Violeta Kukaj zbulon të vërtetën

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Violeta Kukaj ishte e ftuar në emisionin “Mirage”.

Në emisionin “Mirage”, Violetë Kukaj shpalosi shumëçka nga karriera dhe jeta e saj private, shkruan lajmi.net.

Para disa muajve dolën disa thashetheme se këngëtarja është ndarë nga bashkëshorti i saj, e që së fundi tregoi të vërtetën rreth ndarjes.

Nga minuta e 15:00 mund të mësoni se çfarë tha këngëtarja, Kukaj, intervistë të cilën nuk duhet ta humbisni asesi.

Muajin e kalum ajo po ashtu bëri edhe rikthimin e saj në skenë me projektin “Hamëz Jashari”. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS