“A je xheloze për Markun?”, Rudina Dembacaj flet hapur

“A je xheloze për Markun?”, Rudina Dembacaj flet hapur
Tash esht Koha

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuar të shoëbiz-it.

Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Dembacaj herë pas here zhvillon mini-intervista me ndjekësit e saj përmes  një rubrike në ‘Instastory’ , ku zbulon më shumë rreth jetës së saj private dhe jo vetëm.

A je xheloze për Markun sepse është shumë burrë tërheqës”- e pyet një ndjekës, teksa Rudina nuk nguron të përgjigjet.

“Unë mendoj që jam super tërheqëse vetë, s’kam kohë për xhelozi.”- tregon ajo me humor.

Tash esht Koha
TAGS