Adele në romancë të re? këtë herë me një reper

Adele në romancë të re? këtë herë me një reper
Tash esht Koha
12:28 | 1 Tetor 2019

Adele duket se ka gjetur një të dashur të ri.

Kohët e fundit Adele është shoqëruar shumë shpesh me reperin, Skepta sa që mediat e kanë ngritur ‘miqësinë’ e tyre në një nivel më lartë, transmeton lajmi.net.

Dyshja po përflitet për një lidhje të mundshme fill pas divorcit të 31-vjeçares, prillin e këtij viti. Dy javë më parë, Adele u fotografua teksa festonte në Londër 37-vjetorin e reperit.

“Janë bërë bashkë me njëri-tjetrin sapo u shkëputën nga marrëdhëniet e tyre të mëparshme. Kanë një lidhje të veçantë dhe shumë kimi”, raportojnë burimet e The Sun.

Tash esht Koha
TAGS