Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e Manhattanit me fustanin e shkurtër

Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e Manhattanit me fustanin e shkurtër
9:26 | 16 Maj 2019

Adrola Dushi duket joshëse derisa pozon me fustan të shkurtër rrugëve të Manhattanit.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi po vazhdon karrierën e saj në Amerikë, shkruan lajmi.net.

Gjatë realizimit të disa fotografive në Manhattan ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve derisa me fustanet që ka veshur duket joshëse.

Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston e shfaqur në mënyrë tejet natyrale pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Ajo madje së fundmi ka nënshkruar me kompaninë prestigjioze atje, atë “Wilhelmina Models”./Lajmi.net/

TAGS