Afrim Gashi: Tradhtarët s’kanë vend në BESË, shumica e strukturave janë me ne (VIDEO)

Sonte në emisionin “ Click Plus” në TV 21, i ftuar ishte kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, i cili foli për situatën aktuale politike në vend dhe qeverisjen e Lëvizjes BESA.

Gjatë emisionit, mes tjerash kryetari i BESËS, Gashi tha: “ Shumica e strukturave dita ditës po kthehen në çerdhen e tyre të vërtet dhe për këtë jemi mirënjohës”.

Ai më tej theksoi se: “ Njerëzit që tradhtojnë nuk kanë vend në BESË”.

Video: https://www.facebook.com/673190229477851/posts/1462114267252106?sfns=mo

Gashi në #ClickPlus: Tradhtarët nuk kanë vend në Besë!

Posted by TV21 on Monday, 11 February 2019