Afrona Dika zbulon datën e martesës

Afrona Dika zbulon datën e martesës
21:29 | 30 Qershor 2019

Afrona Dika dhe Blero do të martohen këtë vit.

Afrona Dika javë më parë kishte filluar festën e beqarisë me mikeshat e saj, minuta më parë ajo konfirmoi datën e martesës, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ua mundësoi ndjekësve të saj në Instagram t’i bëjnë pyetje lidhur me të gjitha gjërat që u interesojnë atyre, dhe njëra nga pyetjet ishte edhe data e martesës me Bleron.

Këto qenkan muajt e fundit si beqar për çiftin pasi që Afrona sapo konfirmoi se më datë 21 shtator do ta bëjnë kurorëzimin me këngëtarin Blero. /Lajmi.net/

TAGS