Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë (Video)

Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë (Video)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur të shtunën, në magjistralen Prishtinë – Pejë, përkatësisht në dalje të Sllatinës.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00.

Përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Telegafi ka tentuar të flasë me policinë, por nuk mundur të marrë përgjigje.

TAGS