Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti

Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti

Një motoçiklist ka pësuar lëndime në një aksident komunikacioni që ka ndodhur sonte në Prishtinë.

Sipas zëdhënëses së Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinë, Flora Ahmeti, aksidenti ka ndodhur sonte rreth orës 19:20, në udhëkryqin e rrugëve “Fehmi Lladrovci” dhe “Agim Ramadani”, kur janë ndeshur një motoçikletë dhe një automjeti.

“Si pasoj e aksidentit, lëndime të lehta trupore ka pësuar motoçiklisti”, ka thënë Ahmeti për Telegrafin.

Policia e Kosovës,  njësiti i trafikut, ka dalë në vendin e ngjarjes për të hetuar shkaktarët e aksidentit./Telegrafi/

Foto: Ilustrim

TAGS