Aksident në Prrenjas/ Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Aksident në Prrenjas/ Makina del nga rruga, humb jetën shoferi
Tash esht Koha

Një aksident i rëndë është regjistruar në fshatin Dritan të Prrenjasit, ku një 34- vjeçar me inicialet I.D teksa po drejtonte një automjet ”Volkswagen” ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën.Dyshoher se ai ka humbur kontrollin e automjetit në rrugën rurale të fshatit.

Ndërkohë grupi hetimor po vijon me punën për të sqaruar shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Tash esht Koha