Aksident trafiku në Kërçovë, lëndohet rëndë një person

Aksident trafiku në Kërçovë, lëndohet rëndë një person
Tash esht Koha

Me 09.09.2019 në ora 12.00 në rrugën “Marshall Tito” në Kërçovë, Xh.H.(39) nga Kërçova, duke drejtuar motoçikletën “fosti” pa targa, e ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar në rrugë, pas së cilës është lënduar rëndë dhe është dërguar në Qendrën Mjekësore në Kërçovë, transmeton Almakos.

Kontroll në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i Stacionit Policor në Kërçovë.

Tash esht Koha