Aksident trafiku në Negotinë, lëndohet rëndë një person

Aksident trafiku në Negotinë, lëndohet rëndë një person

Me 10.07.2019 në ora 02.15 në Negotinë është lajmëruar se në rrugën “Industriska”, I.P.(27)nga Negotina, duke drejtuar motoçikletën “Gilera”, e ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar, transmeton Almakos.

I.P. pas rrëzimit është lënduar rëndë dhe është dërguar për shërim në Qendrën Mjekësore në Negotinë.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i Stacionit Policor në Negotinë.