Aksident trafiku në Podujevë, motoçikleta përplaset me furgonin

Aksident trafiku në Podujevë, motoçikleta përplaset me furgonin

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut i cili ka ndodhur pak më parë në fshatin Sibovc të Podujevës.

Në aksident kanë qenë të përfshirë një motoçiklete dhe një fugon, ndërkaq ende nuk dihen rrethanat që kanë çuar deri te ky aksident.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia.