Aksident trafiku në Prilep, goditet me veturë një këmbësor 51 vjeçar

Aksident trafiku në Prilep, goditet me veturë një këmbësor 51 vjeçar

Me 15.04.2019 në ora 20.40 në fshatin Obrashani, Prilep, vetura e tipit ‘Golf’ me targa nga Manastiri, e drejtuar nga S.B.(51) nga fshati Rufki Pasha, Prilep e ka gotiku këmbësorin P.Sh.(53) nga fshati Obrashani, transmeton Almakos.

P.Sh. është lënduar rëndë dhe iu është dhënë ndihmë mjekësore në spitalin në Prilep. Ka kryer kontroll në vendngjarje ekipi i Stacionit Policor në Prilep.