Aksident trafiku në Shkup, rrokullisen dy makina (FOTO)

Aksident trafiku në Shkup, rrokullisen dy makina (FOTO)

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të hotel “Aleksander Palace”.

Sipas të dëshmitarëve okular dy makinat e aksidentuara janë përplasur dhe më pas janë rrokullisur ku si pasojë janë lënduar pasagjerët.

Mësohet se përveç dëmeve materiale nuk ka viktima.

aksidenti_1519156493-6022048aksident3_1519157238-8974915