Aktori i njohur habit me deklaratën: Desh më hoqën nga ‘Portokallia’

Aktori i njohur habit me deklaratën: Desh më hoqën nga ‘Portokallia’
Tash esht Koha

Aktori i humorit Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin ‘E Diell’ tregoi më shumë detaje rreth jetës private po ashtu dhe asaj profesionale.Teksa foli për rolet e tij në ‘Portokalli’, aktori zbuloi se roli më i dobët ka qenë ai i spiunit, ndërsa shtoi se nga kjo ka rrezikuar dhe punën.

“Roli më i dobët ka qënë spiuni. Roli më i lodhur që kam bërë, nuk e di si nuk më hoqën atëherë nga Portokallia, shpëtova, ky është fat që shpëtova”, tha aktori.

Tash esht Koha
TAGS