Aktori i njohur surprizon bashkëshorten në përvjetorin e martesës: Më gëzove kur të njoha

Aktori i njohur surprizon bashkëshorten në përvjetorin e martesës: Më gëzove kur të njoha
Tash esht Koha

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre një vit më parë, ndërsa pak muaj më pas u bënë prindër të një vogëlushi.Me rastin e përjetorit të martesës, aktori e ka surprizuar partneren e tij, duke postuar disa foto, ndërsa bashkangjitur i ka bërë dhe një dedikim.

“Më gëzove kur të njoha. Më gëzove kur the Po. Më gëzove kur solle Dard. Të lutem, vazhdo të më gëzosh dhe unë do kujdesem për ty”, shkruan ai krahas fotove nga albumi i martesës.

Tash esht Koha
TAGS