Aktori shqiptar thotë se nuk i njeh S4MM dhe Feron

Aktori shqiptar thotë se nuk i njeh S4MM dhe Feron
11:45 | 12 Qershor 2019

Aktori shqiptar ka habitur të gjithë me deklaratën për dy reperët e njohur.

Fisnik Ademi ishte protagonist i rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, të premtën që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Ai kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur, përfshirë aktorë dhe këngëtarë, e në disa raste ai befasoi me deklaratat.

Ndër të tjera, ai para tij pati edhe dy reperët e njohur shqiptarë, për të cilët tha se nuk i njeh.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:17 mund të mësoni se për kë është fjala. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS