Aktorja e njohur infektohet me COVID-19: Fatkeqësisht sot…

Aktorja e njohur infektohet me COVID-19: Fatkeqësisht sot…

Aktorja shumë e dashur për publikun Sara Khan e njohur për të gjithë si ‘Sadna’ ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktorja indiane përmes një postimi në rrjetet sociale.Ajo është izoluar në banesën e saj, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe shpreson të shërohet sa më shpejt.

“Fatkeqësisht sot jam testuar pozitive me koronavirus. Autoritet dhe doktorët më udhëzua të karantinohem në shtëpi. Ndihem mirë dhe shpresoj të shërohem sa më shpejt”, shkruan në postimin e saj aktorja.

TAGS