Aktorja turke zbulon foton e parë nga shtatzënia

Aktorja turke zbulon foton e parë nga shtatzënia
10:24 | 23 Korrik 2019

Hazal Kaya shumë shpejt pritet të bëhet nënë.

Hazal Kaya aktorja turke e cila u bë e njohur në televizionet shqiptare me serialin ‘Adini Feriha Koydum’ ka filluar rrugëtimin e shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Aktorja turke në këtë kohë është distancuar nga projektet televizive duke u përkushtuar maksimalisht për foshnjën që po mban.

Hazal është në muajin e pestë dhe së fundmi ka pozuar me një mikeshën dizajnere ku mund ta vërejmë barkun e rrumbullakosur. /Lajmi.net/

TAGS