Alban Ramosaj me pushime në Bali, ja kush e shoqëron këngëtarin

Alban Ramosaj me pushime në Bali, ja kush e shoqëron këngëtarin

Alban Ramosaj është arratisur nga i ftohti dhe ka shkuar me pushime në Bali. Nga atje Albani ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen dhe sigurisht kanë shtuar kuriozitetin se kush po e shoqëron.

Këtë e kanë zbuluar miqtë e tij, Endrit Mërtiri dhe Aurela Hoxha. Fotografi dhe biznesmenia kanë postuar foto nga Bali duke treguar kështu se ndodhen bashkë në vendin ekzotik.

Ky udhëtim nuk ka qenë vetëm për të pushuar, por edhe për të festuar pasi Endrit Mërtiri ka ditëlindjen.

TAGS