Albana e publikon këtë foto në Instagram, pendohet dhe e fshinë menjëherë

Albana e publikon këtë foto në Instagram, pendohet dhe e fshinë menjëherë
15:40 | 14 Korrik 2019

Albana Osmani është penduar për publikimin e një fotografie në Instagram.

Prezantuesja e njohur, Albana Osmani, para pak minutash e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram, mirëpo e ka fshirë më pas, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ajo shihet tejet natyrale, e veshur shkurt. Arsyeja se përse e ka larguar më pas nga Instagrami nuk dihet.

Albana njihet si një person që publikon shpesh foto në Instagram, e edhe se është e afërt me ndjekësit e saj.

Ajo është edhe një person bamirës që u ka ndihmuar njerëzve me iniciativa të ndryshme./Lajmi.net/

TAGS