Almeda Abazi në prag të lindjes, nuri i shtatënisë e ka zbukuruar akoma

Almeda Abazi në prag të lindjes, nuri i shtatënisë e ka zbukuruar akoma

Almeda Abazi po shijon muajin e fundit të shtatzënisë.

Modelja Almeda Abazi, bashkëshortja e aktorit turk, Tolgahan Sayisman është në muajin e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Ajo po e shijon në maksimum këtë ndjenjë dhe me ndjekësit po ndan foto të ndryshme me bark të fryrë. Së fundmi e ka publikuar një të tillë në të cilën shihet se nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar akoma më shumë.

Almeda dhe Tolgahan janë në pritje të fëmijës së parë gjinia e të cilit është djalë./Lajmi.net/

TAGS