Almeda dhe Tolga sjellin portretin më të bukur familjar

Almeda dhe Tolga sjellin portretin më të bukur familjar

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë publikuar një imazh të këndshëm si çift.

Almeda Abazi po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa nuk i kursen fotot me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë bashkëshortit të saj, Tolgahan Sayismam.

Çifti ishin veshur me ngjyra të kombinuara kuq e zi, ndërsa dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. /Lajmi.net/

TAGS