Ana Kabashi publikon këngën e re

Ana Kabashi publikon këngën e re

Ana Kabashi sapo ka publikuar projektin e saj të ri.

Ana Kabashi ka publikuar këngën e saj të re, të cilës ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka vendosur që këngën ta titullojë “Ana Kabashi”, sikurse edhe emri i saj.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vetë Ana, muzikën e bëri Granit Gashi, ndërsa videoklipin XL Films.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Ana Kabashi. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS