Ana Kabashi zbulon qe sa kohë është në lidhje dashurie

Ana Kabashi zbulon qe sa kohë është në lidhje dashurie
10:55 | 14 Tetor 2019

Foto: Lajmi.net/Mirage

Ana Kabashi e ka zbuluar lidhjen e dashurisë.

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi, ishte së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo në këtë intervistë ka folur lidhur me karrierën muzikore por edhe jetën e saj private ku edhe e ka zbuluar se është në një lidhje dashurie.

Ana ka treguar edhe qe sa kohë është në lidhje dhe detajet e tjera interesante i kuptoni gjatë intervistës të cilën të plotë e gjeni poshtë tekstit./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS