Ana nis ditën e parë të shkollës, Ardit Gjebrea e shoqëron i emocionuar

Ana nis ditën e parë të shkollës, Ardit Gjebrea e shoqëron i emocionuar

Sot ka nisur mësimi në disa shkolla. Nxënësit tashme do të duhet t’i përshtaten kushteve të reja të mësimit për shkak të pandemisë. Edhe vajza e moderatorit shumë të dashur për publikun, Ardit Gjebreas, Ana ka nisur vitin e ri shkollor.Ka qenë babai i saj, Ardit Gjebrea, i cili ka ndarë një foto ku shfaqet krah vajzës e veshur me uniformën e shkollës dhe i uron asaj një vit të mbarë shkollor.

“Vit të mbarë shkollor”,  – shkruan moderatori teksa miq e kolegë i kanë uruar suksese vogëlushes.

TAGS